Tu jesteś: Aktywna strona życia » Sprzęt sportowy » Buty New Balance - magia kolorów

Buty New Balance - magia kolorów

Buty New Balance - magia kolorów

Gdy wybieramy się do sklepu, aby zakupić buty sportowe, lub otwieramy przeglądarkę internetową i sprawdzamy ofertę on-line, czego szukamy, na co zwracamy uwagę?

Oczywiście zaczynamy kierować się potrzebą czyli np. szukamy butów do biegania lub butów do noszenia na co dzień. A co dalej? Czy na pewno kierujemy się tym, czy są odpowiednie dla naszego rodzaju stopy? Albo czy zwracamy uwagę na to, z jakich materiałów je wyprodukowano? Raczej nie. Bowiem większość ludzi jest wzrokowcami, a to oznacza, że nasz wzrok skupia się na walorach estetycznych butów i szukamy takich, które po prostu nam się podobają. Kolory przyciągają nas jak magnes. Doskonale o tym wie firma New Balance, która może się pochwalić naprawdę barwną kolekcją butów sportowych.

 

Krótka historia marki

 

Zanim przejdziemy do zachwalania walorów estetycznych obuwia marki New Balance, cofnijmy się nieco w czasie i sprawdźmy, jak wyglądały jej początki. Otóż za sukcesem firmy stoi William J. Riley, który zaczął swój obuwniczy biznes od tworzenia wkładek do butów dla robotników. Przyglądał on się często pracującym mężczyznom i zastanawiał się, czy konstrukcja butów nie sprawia im bólu. Stwierdził, że nie odpowiada ona anatomii człowieka. Dlatego stworzył wkładki, który miały wspomagać łuk stopy. Kolejne wkładki były inspirowane… kurami. Rilley stwierdził, że poruszają się one swobodnie dzięki swoim 3 pazurom. I w ten sposób powstały wkładki z trzema punktami wsparcia dla stopy.

 

Pierwsze buty stworzył dopiero po 30 latach dla klubu sportowego z Bostonu. Do ich stworzenia wykorzystał kangurzą skórę. Gwarantował też zwrot pieniędzy dla każdego, kto będzie z tych butów niezadowolony. Jednak oprócz wygodnej konstrukcji wrażenie robiła też cena. 7$ za parę było nie lada okazją. Wtedy jednak nie było tak dużego wyboru kolorystycznego, jaki jest dzisiaj. Mimo to firma odniosła sukces i rozwijała się wraz ze społeczeństwem. I robi to nadal. Dlatego też, wiedząc o upodobaniach klientów do detali i designu, tworzą oni buty, które łączą w sobie wygodę i zmysł estetyczny.

 

W kolorach tęczy

 

Modele butów sportowych dostępnych pod marką New Balance są jednymi z najchętniej kupowanych przez klientów. Jest ich też bardzo dużo, dlatego poprosiliśmy o pomoc specjalistów. Obuwie New Balance dostępne jest między innymi w sklepie internetowym e-sporting.pl, który to postanowił przygotować krótkie zestawienie najpopularniejszych butów New Balance - oczywiście wszystkich, które dostępne są w multikolorze.

 

New Balance WL574SJK

 

Ten model był swego czasu hitem sprzedaży, kiedy to w modzie królował kolor fioletowy. Jego jasny odcień chętnie przyciągnął kupujących. Model ten to wersja dla pań, a te szczególnie lubią tą barwę. Dla ich uatrakcyjnienia połączono je z białymi elementami (sznurówki i podeszwa), a także z żółtą, bardzo wygodną wyściółką. Doskonale sprawdzają się podczas biegania i na co dzień.

 

New Balance WL574KNR

 

Ten model to propozycja dla panów, którzy lubią stonowane kolory, ale chcą je przełamać. Dlatego cholewka, o klasycznym czarnym kolorze jest też ożywiona neonowymi, żółtymi elementami w postaci jaskrawej podeszwy i sznurówek. Odbijają światło, dzięki czemu gwarantują nam widoczność podczas wieczornych treningów plenerowych. W podeszwie znajduje się system stabilizujący Encap, dzięki czemu komfort użytkowania jest większy.

 

New Balance WL5741PG

 

Obok tego modelu nie da się przejść obojętnie. Przyjrzeliście się mu dokładnie czy może poraził Was jego blask? Ten model to propozycja dla najmłodszych, bo New Balance tworzy także sportowe obuwie dziecięce. Dlatego mamy tutaj różową cholewkę, która ma neonowo zieloną podeszwę oraz wewnętrzną wyściółkę, a także logo marki. Sznurówki i zapiętek są niebieskie, a język ma wzór zebry. Mają grubą podeszwę, dzięki czemu doskonale amortyzują delikatne dziecięce stopy.

 

New Balance WL574VGR


Firma pamięta też o osobach, które lubią stonowane barwy. Dlatego ten model ma zamszową cholewkę, w kolorze trawy. Zieleń połączono z tradycyjnym odcieniem ciemno-niebieskim. Nie świecą z daleka, ale są bardzo wygodne i praktyczne. Dla podkreślenia tradycyjnego stylu zastosowano białe wykończenie. Idealne buty na co dzień, również do strojów półformalnych.

 

Więcej modeli na stronie: http://e-sporting.pl/produkty/pl/mlodziez/buty-mlodziezowe-new-balance,39,5900

comments powered by Disqus